05.11.2022 Mladší žákyně - dívčí liga skupina Morava Zlín - FK Znojmo 6:3

Sestava: Šmerdová - Nemešová, Kašparová, Raabová, Horáková, Soukupová, Klímová, Chromíková, Veselá, Rouchalová, A. Rozehnalová, Garajová.

góly: A. Rozehnalová 2x, Veselá 1x

V sobotu jsme odehráli poslední podzimní zápas ligy mladších žákyň na hřišti Zlína. Zápas se odehrál za umělého osvětlení na umělé trávě a vstup do zápasu se našim holkám povedl. Vytvořili jsme si vedení o dva góly, kdy se dvakrát trefila Alice Rozehnalová. Pak jsme polevili v koncentraci a domácí tým ještě do poločasu vstřelil tři góly. Ve druhém poločasu domácí tým přidal jednu branku, na kterou jsme stihli zareagovat brankou vstřelenou Gabčou Veselou, která hrála poprvé v životě mistrovské utkání! Pak jsme se snažili o vyrovnání zápasu, ale bohužel jsme z dvou kontrů inkasovali a domácí zvítězili 6:3. Holky v zápase předvedly, že dokáží s týmy držet krok, jen je potřeba se koncentrovat na zápas a nechat na hřišti vše, co umí. Díky patří rodičům za dovoz dívek na zápas!

Trenéři FK Znojmo: Lavingr, Hanzel a Šmerda