Turnaj OFS Znojmo starších přípravek - 04.02.2023 Hrušovany n/J

Sestava: Šmerdová - N. Rozehnalová, Raabová, Kašparová, Sabová, Horáková, Garajová, Švarcová, Hanzelová

Zápasy skupina: Vranov nad Dyjí - FK Dívky 0:3 (góly: 2x Garajová, 1x Horáková)

Olbramovice - FK Dívky 0:2 (2x Garajová)

FK Dívky - Višňové 3:1 (2x Horáková, 1x Garajová)

Finále:              FK Dívky - Blížkovice 2:0 (2x Garajová)

V sobotu 04.02.2023 jsme odehráli turnaj OFS Znojmo v hale v Hrušovanech n/J. Ve skupině jsme všechny tři zápasy vyhráli a postoupili zaslouženě do finále. Ve finále jsme odehráli  proti týmu Blížkovic a opět jsme zvítězili a mohli tak s holkama slavit celkové vítězství na odpolední části turnaje. Holky dnes zaslouží za předvedené výkony pochvalu. Byť všechny vstřelené góly jdou za první čtveřicí, musíme vyzvednout i výkony druhé čtyřky, kde holky předvedly hru na hranici jejich možností. Druhá čtyřka srdnatě bojovala a nepustila soupeře do zakončení. Na turnaji jsme inkasovali pouze jednou, zatímco gólů jsme dali deset. Dnes nebylo v týmu hráčky, která by si nezasloužila pochvalu. Holky předvedly pěknou hru plnou kombinací a krásných branek, obraných zákroků v obraně i v bráně u Elišky. S ohromnou radostí převzaly děvčata medaile od předsedy OFS pana Večeři a na turnaji zanechaly u diváků velký dojem. Příští víkend nás čeká u kategorie mladších žákyň turnaj OFS ve znojemské hale (začínáme hrát již v  07:15 hod.).

Poděkování patří rodičům za dopravu dívek na turnaj a jejich fandění! Dále patří velký dík i OFS Znojmo za bezchybnou organizaci v pěkných prostorách haly v Hrušovanech.

Trenéři FK Znojmo: Hanzel, Lavingr a Šmerda