Mladší přípravka dívek stříbrná na turnaji OFS Znojmo - 18.02.2022 Hrušovany n/J

Sestava: N. Rozehnalová - Švarcová, Rouchalová, Garajová, Chromíková, Vítková

1. zápas Višňové - FK dívky 0:2 (góly: Garajová, Chromíková)

2. zápas Jaroslavice - FK dívky 0:3 (góly: 3x Garajová)

3. zápas FK dívky - Hrádek 3:0 (góly: Chromíková 2x, Garajová)

Finále: Miroslav - FK dívky 4:2 (góly: Chromíková 2x)

V sobotu 18.02.2023 jsme odehráli s nejmladšími členkami dívčího týmu turnaj pořádaný OFS Znojmo v kategorii mladší přípravky v hale v Hrušovanech nad Jevišovkou. Na tuto kategorii máme hraniční počet děvčat a z toho nám dvě ještě onemocněly a tak nás čekal těžký turnaj s jednou hráčkou na střídání. Žádný z týmů neměl takto malý počet hráčů. Holky se však nezalekly a předváděly fotbal na vrcholu jejich možností. Skupinu nakonec ovládly s třemi výhrami a skóre 8:0. Do finále jsme šli proti týmu FC Miroslav. Zde nám miroslavští kluci v první půli zápasu odskočili až na 3:0, holky však nechtěly pustit zápas a daly do toho všechno co mohly. Po několika našich šancích se přesto nakonec radovali kluci, když nás porazili 4:2. Dnes chceme pochválit úplně všechny hráčky, protože turnaj odmakaly a ukázaly, že fotbal umí. V bráně byla oporou Natka Rozehnalová, v obraně odehrály celý turnaj Eliška Švarcová s Aničkou Rouchalovou a obě hrály spolehlivě a navíc s omezeným počtem střídání. V útoku se pak o gólové zápisy dělily Tamarka Garajová s Peťou Chromíkovou, oběma turnaj vyšel na jedničku. Esterka Vítková si také zahrála a sbírala zkušenosti, přesto se v útoku dostala i do šancí a byla platnou členkou týmu. Po závěrečném hvizdu byly holky zklamané, že se nepodařilo na turnaji získat zlaté medaile, ale pro nás trenéry jsou v našich srdcích vítězkami!!!

Poděkování rodičům za dopravu a fandění na turnaji a velký dík i opět OFS Znojmo za skvělý turnaj.

Trenéři FK Znojmo: Marian Garaj a Jan Šmerda

Další fotky k článku: