Zimní příprava starších žákyň - zimní liga

Starší žákyně  v  zimní přípravě kromě 3 tréninků týdně absolvují i přátelské zápasy v zimní lize starších žáků v Ivančicích. Za sebou mají 4 těžké zápasy proti klukům z týmů Kahan , Ivančice 1, Ivančice 2 , Ořechov. Ještě nás čeká poslední kolo proti Moravskému Krumlovu. Ve dvou kolech nás čekal terén se sněhem na hřišti ,což bylo pro některé hráčky hodně těžké se s tím vyrovnat. Do zápasů zapojujeme hlavně naše nové hráčky ,které nemají tolik prostoru a odehraného času v žákovské dívčí lize.  Výsledkově se nám nedaří ,ale herně se zápas od zápasu děvčata zlepšují a hlavně je to pro nás skvělá příprava na sezónu.  Příští týden nás čeká první přípravný zápas proti ženám z Tasovic , pak poslední kolo zimní ligy a 19.3. odehrajeme první ligový zápas proti Baníku Ostrava na domácím hřišti.

Trenéři Kučma, Veselá , Ondra , Vaněk , Procházka.

Další fotky k článku: