3. kolo Podolí u Brna - FK Znojmo A 3:1 (2:1)

Gól - Németh

Sestava: Kotáb - Rehberger T., Šťáva, Železný, Dufek, Krejčí, Ostrý, Procházka, Lehocký, Németh, Balík.

Náhradníci: Samek M., Cileček, Kafka, Škubal, Wrana.

Řekli po utkání trenéři: Železný M., Samek J.

Dnešní utkání jsme nezvládli a proto jedeme z tohoto utkání bez bodu. Chtěli jsme od začátku utkání zodpovědně bránit ale to se nám vůbec nedařilo. Za 30 minut jsme prohrávali 2:0. Ještě se nám podařilo na konci poločasu ve 43 minutě skórovat a snížit stav na 1:2. Gól vstřelil Petr Németh po nahrávce od Milana Samka. Druhý poločas jsme začali daleko lépe. Měli jsme šance ale bohužel se nám nepodařilo vyrovnat. Domácí tým nás potrestal gólem na 3:1, navíc to byl vlastní gól. Sice gól na 3:1 padl po sporném výroku rozhodčích ( ofsajd ) ale na to se nemůžeme vymlouvat. Dali jsme dnes jenom jeden gól a to na body nestačilo.Dnes při hodnocení jednotlivců bychom vyzvedli výkon Michala Krejčího a ještě výkony kluků, kteří nastoupili na hřiště v průběhu utkání a rozhodně nezklamali. Dnes nás může těšit, že na tento zápas odjelo hodně mladých hráčů, kteří ještě nedosáhli věku 20 let a teprve nabírají v této soutěži cenné zkušenosti. Další zápas nás čeká derby proti Blížkovicím. V tomto zápase se pokusíme získat 3 body zpět z tohoto utkání.

Program tohoto týdne: Uterý - Čtvrtek- trénínk v 18:00

Sobota: FK Znojmo - Blížkovice v 16:30