3. kolo FK Znojmo A - Únanov 2:3 (1:1)

Góly - Németh, vlastní

Kotáb - Pevný, Šťáva, Dufek, Rehberger, Krejčí, Procházka, Balík, Železný P., Németh, Vašíček

Náhradníci: Lehocký, Pavlíček, Samek, Kalina, Jacek

Hodnocení zápasu:Železný M.

V druhém zápase na domácím hřišti jsme nedokázali zvítězit.Za stavu 1:1 jsme měli hrát aktivněji a hlavně si vytvářet golové příležitosti,na které jsme v domácím prostředí zvyklý.Místo toho jsme si nechali dát dva goly během dvou minut,které rozhodly o výsledku tohoto zápasu.Dnes se dá vyzvednout  jenom pěkná střela Petra Németha,kterou srovnal  stav utkání na 1:1.To bylo bohužel z naší strany  vše.Jestliže nebudeme bojovat a plnit si každý své povinnosti tak se nikam neposunem.Bylo by dobré aby  každý začal sám u sebe.Každý z nás máme za výsledek utkání nějakou zodpovědnost.Hosté z Únanova  nám předvedli svojí bojovností jak se má hrát o mistrovské body.