18. kolo Přibice – FK Znojmo A 2:2 (1:1)

Gól: Procházka, Fryš,

Sestava a hodnocení zápasu:

Vaněk – Lehocký, Železný, Slabý, Ostrý, - Blažíček, Fryš, Procházka, Dufek, - Németh, Vašíček,

Střídání:

Pěnkava, Lichevník,

Hodnocení

Dnes jsem hodně zklamaný z našeho výkonu. Při vší úctě k soupeři dnes jsme zde měli určitě vyhrát. Ovšem forma některých hráčů není úplně optimální a je to vidět na našich výkonech. Bod ze soupeřova hřiště je vždy dobrý, ale v tomto případě je to pro nás málo. Byli jsme lepším týmem, měli jsme územní převahu, ale chyběla nám herní kvalita na míči a finální přihrávka postrádala přesnost a moment překvapení. Nespokojen jsem i z množství ofsajdových situaci do kterých jsme se dostávali a kterých bylo na můj vkus opravdu nepochopitelně hodně. Klukům nejde upřít snaha, ale je potřeba i nástavba v podobě herní kvality práce s míčem.

Milan Samek