20. kolo - Chvalovice Havraniky B - FK Znojmo B 3:6 (1:4)

Góly: Drda 3, Kubále 2, Vecheta.

Sestava a hodnocení utkání:

Vaněk - Balík, Kostík, Kafka Jakub, Vikturna- Rolník, Klaška, Poláček, Mossmer- Kubále, Pěnkava.
Náhradníci: Pitour, Jeňa Kafka, Duhajský, Stýblo, Benda Libor, Vecheta.

Utkání začalo zostra. Ve 2. minutě jsme prohrávali 1:0. Naštěstí v 10. minutě vyrovnal Dan. Do poločasu se ještě prosadil Tomáš Vecheta, Drda a opět Dan. Poločas 4:1 pro nás. Vypadalo to na pohodu, ale opak byl pravdou. I když v 50. minutě zvýšil Drda na 5:1 nebylo zdaleka rozhodnuto. Domácí během 5. minut snížili na 5:3 a schylovalo se k dramatu. To však nepřipustil náš dnešní snajpr Drda a rázem to bylo 6:3. Havraníky nic nezabalili a až do konce zápasu se snažili ještě vstřelit nějaké branky a naší cestu za vítězstvím tak zkomplikovat. I když to tak podle výsledku nevypadá na 3 body jsme se dnes neskutečně nadřeli. Domácí byli více než vyrovnaným soupeřem. Zklamali však na rozdíl od nás v koncovce.