7. kolo Sokol Přímětice – FK Znojmo B dorost 8:2 (2:1)

BERK BT Okresní přebor dorostu

Buchtela David [K], Lichevník Josef, Balada David, Jedlička Filip, Dyml Lukáš, Koukal Miroslav, Lichevník Tadeáš, Svoboda Petr, Koňařík Dominik, Košíček Jakub, Dítě Jiří, Tejkal Ivo

Střídání:

Truhlář Matěj, Beno Jakub, Rytíř Ondřej

Předchozí utkání s Mramoticemi (12:4, Tejkal 6g,SvobodaP.2g, Koňařík3g, Koukal1g) a včera s Příměticemi, mělo hodně společného. Zatímco v Mramoticích jsme dominovali v osobních soubojích a nasazení, v Příměticích tomu bylo přesně naopak. A v tom je největší rozdíl utkání se slabším anebo starším a vyspělejším soupeřem. Po první půli, kdy se opět několikrát podržel náš gólman, jsme prostřídali sestavu a po půli chtěli ovládnou střed hřiště a hrát ze zajištěné obrany. Bohužel v 47 minutě nás třetí gól v naší síti definitivně zlomil. Dále jsme vlastními chybami a hlavně neochotou některých hráčů (vracet, po ztrátě míče) nechali soupeře vstřelit další branky. Chuť a vůle hrát dopředu byla (v 81. minutě Tejki) ale dozadu se už většině pracovat nechtělo.

Trenéři: Svoboda Petr

Hodnocení trenéra:

Fotbal, (tak jako ostatní sporty) je zábava, ale někdy je k tomu potřeba přidat vůli, bojovnost a sílu. Toto jsou atributy, na kterých je potřeba pracovat, abychom byli úspěšní i s kvalitními soupeři.