Sezóna 2023-2024

Se zármutkem oznamujeme, že nás navždy opustil náš prezident Ladislav Berka. Za všechno, co pro náš klub udělal mu děkujeme. Nikdy nezapomeneme.

pan berka parte

V úterý 24.10.2023 se pětice našich děvčat zúčastnila meziokresního turnaje na hřišti v Brně Medlánkách. Tereza Raabová se Simonou Kašparovou svedly boje proti klukům U11. Eliška Šmerdová, Alice Rozehnalová a Barbora Dobiášová potom proti klukům v kategorii U12. Turnaje se zúčastnil OFS Břeclav, OFS Znojmo, MěFS Brno a dále holky pod hlavičkou JMKFS. I když se děvčatům výsledkově nezadařilo, kdy kluci byli nad jejich síly, získaly spoustu zkušeností a odehrály těžké zápasy. Všechny děvčata vzorně reprezentovaly náš klub.

Za kolektiv trenérů FK Znojmo Jan Šmerda

Jak jste asi zaznamenali, od rána nám nefunguje správně web klubu.

Na odstanění se pracuje. Vypadá to ale na kompletní přepracování designu stránek. Mějte prosím trpělivost.

11:45 - opraveno.

Tak chybu způsoboval modul se sportovními zprávami České televize (vpravo v banneru).  Takže jsem jej prozatím vypnul a web by měl fungovat stejně, jako předtím.

Martin Benda

Novoroční čunča 2024

Již tradičně jsme se sešli na Nový rok, abychom si zahráli čunču. Tradice běží od roku 1974, pouze jednou se čunča nehrála, v roce 2020 to bylo kvůli covidu. Letos se nás sešlo 30, nejstarším hráčem byl Vlastimil Burša (63), nejmladším Daniel Kubále ml. (12).
Nejčastějším účastníkem čunči je Vlastimil Burša, má za sebou již 42 startů. Hrálo se na umělé trávě v Novém Šaldorfu.