6. kolo FK Znojmo dorost - FC Moravský Krumlov 12:1 (7:1)

Góly: Tejkal 7x, Rytíř 3x, Matoušek, Vystrčil

Sestava a hodnocení zápasu                                Foto ze zápasu

Rybníček - Sýkora, Košíček [K], Procházka, Koukal - Lichevník, Horecký, Záhora, Dyml - Tejkal, Rytíř

Střídání: Kaidl Lukáš, Vystrčil Jan, Matoušek Martin, Klimentík

V tomto kole jsme přivítali mladý tým z Moravského Krumlova. Vzhledem k tomu, že se nám minulý týden pranic nelíbil herní projev v Přiměticích, trénink jsme zaměřily tímto směrem a přineslo to ovoce. Od první minuty jsme udávali tempo hry roztahovali hru do šíře a po nábězích po stranách ať už záložníků nebo beků jsme přečíslovali obranu soupeře a vytvářeli si šance. Kluci plnili přesně co jsme po nich chtěli a když v 6. minutě Tom Horecký našel přihrávkou Tejkyho bylo 1:0. V 11. minutě vyhrál souboj ve vápně Ondra Rytíř přistrčil Tejkymu a bylo 2:0. Pak přišlo pár dalších šancí, ale brankář soupeře je vychytal. Ve 20. minutě si naše obrana vybrala slabší chvilku a po nedorozumění dovolila soupeři snížit na 2:1. Na chvíli nás to přibrzdilo, ale pak v 31. minutě se protáhl po křídle Lukáš Dyml a naservíroval Martinu Matouškovi gólovku 3:1. Marťas si za přístup v tréninku gólovou vzpruhu plně zasloužil. Hned v 33. minutě našel opět Tom Horecký přihrávkou Tejkyho a ten hattrick neodmítl 4:1. V 37. minutě se Tade Lichevník protáhl po levé straně obranou a připravil lahůdku tentokrát pro Ondru Rytíře 5:1. Běžela 40. minuta a z druhé strany opět Lukáš Dyml průnik po pravé straně nahrávka na Ondru Rytíře 6:1. Stejná situace 43. minuta opět Dymlik utíká po straně tentokrát nachází Tejkyho 7:1. Poločas jak zralé maliny. Do druhé půle jsme již nastoupili bez Tadeho, aby byl svěží na nedělní zápas za A tým muži a tak dostali více prostoru naši mladíci a také si vedli velmi dobře. Tejky si z toho udělal střelnici 51, 54, 60. minuta jeho střelecká produktivita skončila na čísle 7 a to jen proto, že jsme ho v 60. minutě vystřídali aby ušetřil síly taktéž na nedělní zápas za chlapy. Mezi tyče se ještě trefil v 78. minutě Honza Vystrčil a tečku udělal v 84. minutě Ondra Rytíř. Na asistencích se prakticky podílel nejen v druhé půli celý tým a všichni přispěli k tak dobrému výsledku, výborně borci!!! A to jsme toho ještě spoustu zahodili, tak třeba pokutový kop po faulu na Martina Matouška, kdy byl exekutor Kuba Košíček, ale gólovým dárkem k osmnáctinám pohrdl a míč poslal vedle levé tyče, přesto gratulujeme k dovršení plnoletosti. Jsme rádi, že mezi tyče mohl Rybňa pustit do druhé půle Lukáše Kaidla a úplně bez práce to nebylo, poločasovou nulu přesto udržel. Stojí za úvahu jestli jsme hráli tak dobře nebo byl soupeř tak slabý. No od obojího něco. Nicméně na tento výkon a herní projev budeme chtít za týden v neděli 25.9. 2022 v 11:00 hodin v Miroslavi navázat a uvidíme jak se nám bude dařit.

Trenéři: Rytíř Hynek, Svoboda Petr