V rámci zimní přípravy jsme sehráli několik přípravných utkání.

FK Znojmo dorost/muži B - Micmanice 0:2 (0:1)
Přípravný zápas-UT Nový Šaldorf
Sestava a hodnocení zápasu:
Rybníček - Vikturna, Košíček, Sýkora, Svoboda, Matoušek, Horecký, Záhora, Koukal, Kubále, Mossner, Wrana, Vaněk
Do utkání jsme nastoupili v kombinované sestavě, marodka byla veliká, chvíli jsme se sehrávali s hráči mužské kategorie. Postupně se dostávali do tempa a celkově zápas odehráli kvalitně, pouze jsme nedokázali některé šance proměnit v branku. To co jsme si chtěli v zápase vyzkoušet se nám podařilo a to bylo pro nás velmi přínosné.

FK Znojmo dorost/muži B - TJ Sokol Tasovice B/Dorost 4:3 (1:0)
Góly: Tejkal 3x, Košíček
Zápas v rámci zimního turnaje ÚT Tasovice
Sestava a hodnocení utkání:
Rybníček - Vikturna, Košíček, Procházka, Vystrčil, Matoušek, Koukal, Dyml, Mossner, Tejkal, Kubále, Fryš, Vaněk
Jako minulý týden marodka stále pokračovala, ale hráči naší mužské kategorie nás podrželi a tak jsme mohli k utkání nastoupit. V tomto utkání bylo vidět, že již kluci spolu s muži před týdnem hráli a tak od začátku spolupráce fungovala výborně. Dokonce jsme se dostali do vedení pěknou brankou Kuby Košíčka. Kolem 30. minuty se zranil Martin Matoušek a tak na plac vyběhl také Martin Fryš a naši dobrou hru ještě pozvedl o level výš. Čekali jsme že nás Tasanda v druhé půli zatlačí, ale kluci se nadali a dále soupeři stačili ve všech směrech. Díky střelecké formě Tejkyho který vystřílel hattrick, dále Rybňa vytáhl skvělé zákroky v bráně a celkově kluci hráli velmi dobře, tak se nám podařilo utkání dovést do vítězství. Je velmi přínosné když můžou kluci nastoupit vedle zkušených hráčů mužské kategorie a zjišťovat že to jde hrát s každým.

FK Znojmo dorost/muži B - Mramotice 8:3 (3:0)
Góly: Tejkal 3x,Pěnkava 2x, Rytíř, Lichevník, Vaněk
Vaněk, Kaidl - Vecheta, Košíček, Sýkora, Koukal - Mossner, Horecký, Dyml, Lichevník, Záhora, Baran - Tejkal, Pěnkava, Rytíř, Wrana
Tento zápas jsme opět nastoupili v kombinované sestavě pomalu se nám navrací marodi. První poločas měl solidní tempo, druhá půle byla již slabší za stavu 5:0 se nechtělo moc běhat až když soupeř snížil na 5:3 k tomu nastřelil břevno a tyč jsme se probrali a přidali další branky. Za čtrnáct dní v soutěžním utkání si již takový výpadek nesmíme dovolit.

Trenéři: Rytíř Hynek, Svoboda Petr