23. kolo FK Znojmo - FC Hustopeče 6:4 (2:2)

11. Tejkal Ivo, 41. Rytíř Ondřej, 55. Rytíř Ondřej, 60. Rytíř Ondřej, 76. Tejkal Ivo, 79. Tejkal Ivo

Sestava:
Rybníček[K] - Baran, Košíček, Procházka, Koukal - Horecký, Dyml, Lichevník, Matoušek - Tejkal, Rytíř
Střídání: Kaláb, Kaidl, Wrana, Nguyen Petr

Hodnocení zápasu:
Dnešní zápas byl jedním z klíčových pro boj o první místo soutěže. Byl to zápas 2 se 3 v tabulce.
Jenom výhra nás mohla udržet v boji o nejvyšší příčku.
Od samého začátku jsme soustředěným, klidným a postupným způsobem zakládali hru a  jasně určovali ráz prvního poločasu. Naše trpělivost přinesla  již. v 11 minutě první gól, nekompromisně střílí Tejky. V této fázi jsme soupeře k ničemu nepouštěli a jasně dominovali. Po pár minutách bylo srovnáno, kdy po naší chybě v středu pole dostáváme branku. Tímto jsme soupeře posadili do sedla a obraz hry se vyrovnal. Naše další vyložené šance neproměňujeme, a tak v 39. minutě dostáváme krásnou střelou "za háčky" další gól. V posledních minutách se nám daří srovnat a poločas končí 2:2.
Do druhého poločasu chceme vstoupit podobně koncentrovaně jako na začátku a daří se nám vstřelit další 4 branky. Kaňkou zápasu je že jsme v poslední minutě hry úplně přestali hrát a nechali soupeře zbytečně 2x skórovat.

Za týden 28.5.2023 v neděli v 15:15 hrajeme na  domácím hřišti týmu Čechie/Kahan .

Trenéři: Rytíř Hynek, Svoboda Petr