23. kolo FK Znojmo - SK Vojkovice 6:0 (2:0)

Sestava:
Kubále - Sýkora, Procházka[K] , Baran, Miklovic - Matoušek, Lelovský Roman, Horecký, Mrázek - Koukal, Kaláb
Střídání: Lelovský Daniel, Brázda, Beno, Wrana

Hodnocení zápasu:
Dnes se odehrál zápas, kdy jsme přivítali tým z Vojkovic. Věděli jsme, že ačkoli tento tým není v prvních patrech tabulky, tak se pyšní solidní defenzivou, o čemž také svědčí fakt, že v zápasech mnoho gólů nedostávají.

Zápas se však odehrál pod naší taktovkou. Už v prvním poločase jsme vsítili dva pěkné góly, o které se postarali Kuba Kaláb a také mladíček Peťa Beno, který však ukázal, že ačkoli do kategorie dorostu věkově ještě nespadá, tak to na hřišti nejde poznat.

Do druhého poločasu jsme věděli, že soupeře je potřeba co nejrychleji dorazit, aby nenastala komplikace při cestě za třemi body. Tento plán se nám povedl s grácií. Během čtyř minut se dokázali prosadit Kuba Kaláb a dvakrát Vojta Miklovic. Oba naši útočníci se dnes tedy ukázali v tom nejlepším světle. Kuba Kaláb poté ještě přidal třešničku na dortu, když se mu povedlo zkompletovat hattrick, čímž potvrdil svou současnou formu. Zápas jsme vyhráli 6:0.

Náš dnešní výkon byl velmi dobrý. Soupeře jsme do žádných vyložených šancí nepustili. Jsme velmi rádi za čisté konto, které udržel Dan Kubále, který sice moc práce neměl, ale i přesto z něj čišela velká jistota. Také bychom chtěli poděkovat všem fanouškům, kteří nám dnes přišli fandit!

Příští týden hrajeme derby na přímětické půdě. Derby nikdy není jednoduché, ale budeme opět chtít uspět a získat tři body!

autor hodnocení: Mara Procházka(fkznojmodorost_official)

Hodnocení trenéra:
Poslední dvě utkání jsme zvládli jak herně tak výsledkově. Další zápas ,malé derby, proti Příměticím.

Trenéři: Svoboda Petr, Hynek Rytíř