5.kolo halové ligy mladších žáků v Ivančicích

V neděli 20.1.2019 odehrála naše děvčata 5.kolo halové ligy v Ivančicích.

Sestava,výsledky a hodnocení

Sestava: Lavingrová , Šinoglová - Veselá , Čechová , Sáblíková  ,Marečková ,Čaňková P. , Čaňková K. , Langmannová , Doválelová.

FK ZNOJMO DÍVKY - FC MEDLÁNKY   0:17

Do prvního zápasu jsme nastoupily o půl těla vyšším soupeřům než jsou  naše děvčata. Zápas byl pro holky hodně náročný i když se snažily odolávat soupeř  je silově přetlačoval.Několik šancí jsme si sice vytvořily ,ale soupeř byl rychlejší ve všech směrech.

FK ZNOJMO DÍVKY -  SK ŽEBĚTÍN   0:6

Druhý zápas byl už herně lepší.Celých 7 minut jsme držely stav 0:0. Měli jsme asi tři gólové šance. Janča Veselá trefila dvakrát břevno.Soupeři se s námi i trápili. V druhé půli jsme ale udělali chyby a soupeř nám dal laciné góly.Naše chyby v obraně vždy potrestal gólem.Tento zápas byl ale herně dnes tím nejlepším.

FK ZNOJMO DÍVKY - ČAFC ŽIDENICE 06  0:11

Třetí zápas se holkám už vůbec nedařilo. Dělaly jsme spousty  chyb jak v obraně, tak i při rozehrávkách od brány.Holky se sice snažily  hrát co jim síly stačily,ale bohužel dostat se k soupeřově bráně se jim nedařilo.Střelecky jsme se neprosadily.

Nyní nás čeká delší pauza v této halové lize,než se nalosují semifinálové skupiny. Mezitím nás čekají dva turnaje OFS ve Znojmě.

Holky musíme i tak pochválit,za bojovnost a výdrž i za nepříznivého stavu hrají až do konce. Ročníkově  tady máme  nejmladší tým, ale i tak se holky moc snaží.

Rodičům děkujeme za dovoz hráček a za podporu na tribuně !!!!