4.kolo halové ligy mladších žáků v Ivančicích

V neděli 13.1. 2018  odehráli naše děvčata další kolo halové ligy v Ivančicích.Dnes se postupně utkaly s týmy Rajhradu, ČAFC Židenice 07, Start Brno.

Sestava,výsledky a hodnocení

Sestava

Lavingrová, Šinoglová- Kučerová ,Kapaňová , Sáblíková, Urbánková ,Veselá, Marečková ,Čechová, Langmannová, Doválelová.

FK ZNOJMO DÍVKY - RAJHRAD    0 : 11

V prvním zápase jsme hned od začátku zaspaly, holky byly zakřiknuté a dělali spousty chyb, které soupeř vždy potrestal. Pár šancí na noze měla Janča Veselá, ale brankář vše s přehledem pochytal.

FK ZNOJMO DÍVKY - ČAFC ŽIDENICE 07       0 : 10

Ani druhý zápas se holkám nedařilo.Oproti prvnímu jsme sice už více udržely míč ,ale nedokázaly jsme se prosadit. Po chybách hlavně v obraně jsme pak dostávaly laciné góly.

FK ZNOJMO DÍVKY - START BRNO   3 : 3   Góly: Veselá 3

Do posledního zápasu jako by přišel úplně jiný tým holek.Holky bojovaly o každý míč a vytvářely si šance ,kdy soupeře přehrávaly .První gól vstřelila Janča Veselá a v hledišti vypukli veliké ovace. Celá hala holkám přála dát už konečně gól a nezůstaly jsme u jednoho. Za několik okamžiků jsme přidali další krásný gól opět v podání Janči Veselé a to už atmosféra byla v plném proudu. Holky bojovaly všechny jako lvice a chtěly si dojít pro první vítězství. Hrály s takovou chutí,že i my trenéři jsme nevěřily že takhle umí bojovat. Naši šanci na  vítězství potřetí stvrdila  opět Jana Veselá a dotáhla svůj druhý hattrick v této halové lize. Ovace  a povzbuzování našich fanoušků byly famózní.Za nedlouho ale poprvé udeřil i soupeř a snížil na 3:1. Holky se opravdu snažily a tolik chtěly vyhrát, ale udělaly  jsme dvě chyby a ty nás stáli vyrovnání skóre.Ale remízu už holky odbojovaly .Tento zápas nás posunul zase o kus dál a holky předvedly že v takto silné a starší konkurenci týmů nejsou jen pro parádu.

Jako trenéři jsme na ně moc pyšní a chválíme celý tým,protože  jen jako tým můžeme vyhrát.

Děkujeme rodičům za dovoz hráček a skvělou podporu.

Trenéři Pavel Kučma a Jiřina Veselá.