6.kolo Okresní soutěže mladších žákyň

V neděli 4.10.2020 odehrály děvčata další zápas na domácím hřišti proti týmu ze Šatova.

Sestava, výsledek a hodnocení

Sestava: Lavingrová - Piscová , Doválelová ,Suchá , Sklenářová , Veselá , Čechová , Šišláková , Košická , Langmannová ,Urbánková ,Pavlíková Sára , Pavlíková Sofie , Reichardtová, Kapaňová.

FK Znojmo DÍVKY : Šatov   5:0 (2:0)

Góly:  Šišláková ,Veselá , Sklenářová , Suchá 2

Úvod zápasu byl z naší strany hodně pomalý. Soupeř  se stáhnul do obraného bloku a děvčatům se nedařilo se prosadit v útoku. I když se hrálo spíše na polovině soupeře ,dělalo nám problém si přesně nahrát. V prvním poločase padly z naší strany dvě branky v podání Káji Šišlákové a Jany Veselé. Druhý poločas už děvčata začala roztahovat hru  a dostávaly se více do šancí na vstřelení gólu. Dva góly dala Katka Suchá ,které se poslední dobou nedaří se prosazovat ,tak jak bychom chtěli. Jeden gól ještě přidala Terka Sklenářová. I když jsme dnes vyhráli 5:0 ,holky se na góly hodně nadřou. Dnes chválíme střední záložnici Janu Veselou ,která  odvádí ve středu hřiště dobrou práci a v obraně s přehledem  odehrála Kája Urbánková a Gábina Langmannová. Velkou pochvalu zaslouží naše  nejmladší hráčka Kačka Čechová, která je velmi univerzání hráčkou  . Naopak nás dnes zklamala hra  některých děvčat od kterých očekáváme mnohem víc než dnes předvedly.

V příštím kole nás čeká soupeř z Jaroslavic , na který se musíme lépe připravit.

Trenéři : Kučma , Veselá , Košická ,Škrabalová.