FK Znojmo holky oranžová - ve Slupi

V sobotu 26.09.2020 zavítala starší přípravka FK Znojmo oranžová na další kolo okresní soutěže do Slupi

Sestava,výsledky a hodnocení

Nemešová - Hesová, Kučerová, M. Hanzelová, Čtveráčková, Klímová, Nováková, Straková, Klásková, Malíková, L.Hanzelová, Kuřitková, Garajová

• zápas Micmanice/Slup - FK Znojmo oranžová 4:4 (góly: Kučerová 2x, Klásková1x, Hanzelová M. 1x)
  • zápas Micmanice/Slup - FK Znojmo oranžová 7:4 (góly: Kučerová 1x, Malíková 2x, Hanzelová M. 1x)

V dnešním kole jsme zavítali na hřiště do Slupi, kde nám bylo na zápas připraveno skvělé hřiště a pěkně zrekonstruované zázemí, za které by se domácí nemuseli stydět i ve vyšších soutěžích. V prvním zápase jsme předváděli dobrou hru, kdy jsme nakonec byli spokojeni, když jsme vyrovnali před koncem zápasu. Začátek druhého zápasu nás zastihl v nedbalkách a v poločase jsme museli holkám domluvit a vysvětlit, že s takovým přístupem nemůžou proti domácím obstát. První poločas jsme totiž prohráli 6:1. V druhém poločase druhého dnešního zápasu jakoby nastoupilo jiné mužstvo a holky chtěly výsledek vylepšit. Bohužel kvůli výpadku v prvním poločase už nestihly skóre alespoň vyrovnat a domácí zaslouženě zvítězili. Tento zápas bude pro holky poučením, že nemůžou nastoupit a hrát bez patřičného nasazení. Zlepšeným výkonem ve druhém poločase si naopak dokázaly uvědomit, že mají na to hrát vyrovnanou hru. V průběhu druhého poločase v druhém zápase holky ukázaly zlepšenou hru a bylo vidět, že si plní pokyny, které dostaly. Samozřejmě nadále budeme pracovat na odstranění chyb, které se ve hře vyskytují. Těší nás, že se střelecky dokážou prosazovat útočnice i záložnice. I v obraně si holky odehrály své. Dnes byly zápasy velice těžké, protože počasí fotbalu nepřálo a holky si zaslouží pochvalu, že dokázaly v dešti a zimě zápasy odehrát.

Děkujeme rodičům za fandění a dopravu hráček na zápas!