FK Znojmo holky oranžová DERBY s modrou

V neděli 04.10.2020 sehrála starší přípravka FK Znojmo oranžová další kolo okresní soutěže proti FK Znojmo modrá

Sestava,výsledky a hodnocení

Garčinská,Nemešová - Arndt, Hesová, Kučerová, M. Hanzelová, Janečková, Čtveráčková, Klásková, Malíková, L.Hanzelová, Šprynarová, Garajová, Horáková

• zápas FK Znojmo modrá - FK Znojmo oranžová 6:4 (góly: Kučerová 2x, Klásková1x, Malíková 1x)
  • zápas FK Znojmo modrá - FK Znojmo oranžová 4:5 (góly: Kučerová 2x, Klásková 1x, Janečková 1x, Arndt 1x)

V tomto kole nám los přisoudil týmové derby proti klukům hrajícím pod FK Znojmo modrá. Oba týmy byly dobře naladěné a chtěly samozřejmě vyhrát. V prvním zápase se hrál vyrovnaný fotbal, kdy kluci ve druhém poločase dali více branek a zaslouženě zvítězili. Velkou porci smůly měla Tamarka Garajová, která po odkopu brankáře dostala tvrdý direkt míčem přímo do obličeje. Ukázala ale, že je velkou bojovnicí a našla odvahu hrát dále a byla platnou hráčkou dívčího týmu. Druhý zápas byl opět vyrovnaný, kdy více štěstí se nakonec přiklonilo na stranu našich holek a dokázaly tak k jejich velké radosti zvítězit o jediný gól. Po zápase si kopli všichni hráči ještě penalty a zakončili tak pěkné nedělní dopoledne.

Děkujeme rodičům za fandění a dopravu hráček na zápas!
Trenéři FK Kamil Lavingr, Martin Hanzel a Jan Šmerda