logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

2. kolo ligy mladších žákyň skupiny Morava 4.9.2022

2. kolo ligy mladších žákyň skupiny Morava 4.9.2022

Baník Ostrava - FK Znojmo dívky 6:0 (pol. 3:0)

Sestava: Šmerdová - Raabová, Meisterová, Kavková, Kubisová, Brychtová, Klímová (C), Březinová, Kašparová, Nemešová, Chromíková, Hanzelová, Garajová, Horáková

Na druhé kolo ligové soutěže jsme zavítali na hřiště Baníku Ostrava. Proti nám nastoupil domácí tým baníkovské akademie a ukázal nám svojí sílu. Prvních dvacet minut jsme drželi bezbrankové skóre, ale byli jsme pod tlakem a se štěstím odolávali. Pak nás trochu nalomily dva rychle po sobě vstřelené góly. I tak jsme nebyli odevzdaným soupeřem, byť do koncovky jsme se během zápasu nedostali. V druhém poločasu potom Baník přidal další góly, přičemž několika zabránila v bráně Eliška, včetně chyceného pokutového kopu. Zápas pro náš tým byl velmi těžký, pochvala musí mířit do obrany, kde holky byly pod velkým tlakem domácích. V zápase si poprvé za nás zahrály děvčata: Meisterová, Kavková a Brychtová. Všechny předvedly, že s nimi do budoucna můžeme počítat. Smůlou je zranění naší kapitánky, velké bojovnice Sofie Klímové. Přejeme brzké uzdravení!!! Nyní nás čeká delší pauza, kdy další kolo odehrajeme až 25.9. na hřišti Sigmy Olomouc. Během pauzy nás ovšem čekají přátelské zápasy, aby se zvýšila vytíženost holek.

Trenéři FK Znojmo: Martin Hanzel, Kamil Lavingr a Jan Šmerda

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři