logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

1. liga starších žákyň - 1. kolo

1. liga starších žákyň - 1. kolo

V neděli 28.8.2022 začalo 1.kolo dívčí žákovské ligy. Starší žákyně se na domácí půdě utkaly s týmem dívek z Líšně.

Sestava: Garčinská - Doválelová , Kučerová , Piscová , Veselá , Železná, Hanzelová , Urbánková , Čechová , Langmannová , Šišláková , Kapaňová ,Olivová, Vaculová ,Pirožková.

FK ZNOJMO : SK LÍŠEŇ 16:0 P(7:0)

Góly: Veselá 9 , Železná 3 , Doválelová ,Kučerová 2, vlastní.

Do prvního zápasu holky vlétly s velkou chutí. I když nám počasí moc nepřálo byl vidět velmi pěkný fotbal. Po letní přípravě byly hráčky dobře připraveny. Před zápasem jsme je nabádali, aby šli do všech soubojů naplno a s respektem k soupeřkám. Do velké brány se poprvé postavila gólmanka Tereza Garčinská a vedla si velmi dobře. Na první gól jsme chvíli museli čekat . Jako první se trefila Natálie Železná. Po dvou minutách vyvezla Naty Želená míč do pokutového území a před bránou našla dobře postavenou Zuzku Kučerovou a ta s přehledem zvýšila na 2:0. Třetím gólem přispěla po pěkné akci Terka Doválelová. Naše hráčky měly na vrch jak herně tak fyzicky. Šance se linuly jedna za druhou ,ale tentokrát byla dobře postavena i gólmanka hostí. Holky ale jely stále své tempo a bylo vidět jak si na hřišti rozumí. Do konce poločasu přidala dvě branky Jana Veselá a jednu Naty Železná. Jeden gól po závaru u brány byl připsán jako vlastní kdy se odrazil od soupeřky do brány. Poločas skončil výsledkem 7:0.
Ve druhém poločase se děvčata rozstřílely ještě víc .Svůj hatrick dovršila Naty Železná. Další gól přidala Jana Veselá a Zuzka Kučerová. Pak se nešťastně zranila gólmanka hostů a musela ze hřiště odstoupit. Do branky nastoupila jedna z hráček Líšně. Od 57 minuty se gólové smrště ujala Jana Veselá a nastřílela dalších 6 branek .Celkový počet se tak zastavil na 16 vstřelených gólech. Dnešní zápas byl pro holky malým rozjezdem letošní sezóny. Na hřišti měly velkou převahu a nebály se kombinovat hru a ukázat že fotbal umí . Tribuna je odměnila velkým potleskem a skvěle fandila.

Příští kolo nás čeká silnější soupeř a to Baník Ostrava, a tak nesmíme usnout na vavřínech.

Děkujeme fanouškům za podporu a rodičům za dovoz hráček na zápas !!!
Trenéři Kučma ,Ondra ,Vaněk , Veselá , Procházka.

 

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři