Úspěšná účast na turnaji v Radavě (SVK) ve výběru jihomoravského svazu (22.5.-23.5.2024)

KFS Vysočina - JmKFS 1:1

Západoslovenský fotbalový svaz - JmKFS 3:0

Bratislavský fotbalový svaz - JmKFS 0:1

Naše golmanka mladších žákyň Eliška Šmerdová se zúčastnila v dresu jihomoravského fotbalového svazu mezinárodního turnaje v Radavě na Slovensku. Střetly se krajské výběry v zápasech hraných na 2x30 minut. Eliška si zachytala vždy po poločase v každém zápase a výběr JmKFS se nakonec umístil na druhém místě v tomto miniturnaji a Eliška  tak mohla získat další brankářské zkušenosti. V úterý 28.5. budou naše holky opět v akci na výběrovém turnaji dívek ve Zbýšově, tentokrát v dresu OFS Znojmo, kam se do nominace dostaly: Eliška Šmerdová, Tereza Raabová, Simona Kašparová, Natálie Rajnohová, Adéla Rolníková, Tamara Garajová, Natálie Rozehnalová a Petra Chromíková. Gratulujeme!

Trenéři FK Znojmo dívky