Minipřípravka ročník 2016 čtvrtá na turnaji v Ivančicích

V sobotu 4.3. se naše mini přípravka zúčastnila halového turnaje v Ivančicích. V konkurenci deseti týmu skončili naši benjamínci na čtvrtém místě. Hrálo se systémem 3+0 na florbalové mantinely a branky. Hrací čas 1x 15 minut týmy byli rozděleny do dvou skupin.

Sestava, výsledky a hodnocení turnaje

Na turnaji se představili kromě našeho týmu dva týmy FC Ivančice, dva týmy FC Dosta Bystrc, dva týmy 1.FC Viktoria Přerov, FC Mor. Krumlov a Lokomotiva Brno, TJ Ochoz,

Sestava

Tomáš Matoušek, Rosťa Norek, Daniel Milko, Ondra Zajíc, Lukáš Bláha, Honza Samek,

Výsledky ve skupině

FK Znojmo – 1. FC Přerov 5:3

Góly – Tom Matoušek 2x, Daniel Milko 1x, Lukáš Bláha 1x, Honza Samek 1x,

FK Znojmo – Mor. Krumlov 4:7

Góly – Rosťa Norek 1x, Daniel Milko 1x, Lukáš Bláha 2x,

FK Znojmo – Ivančice 9:4

Góly – Rosťa Norek 3x, Tom Matoušek 1x, Daniel Milko 2x, Lukáš Bláha 1x, Honza Samek 2x,

FK Znojmo – Dosta Bystrc  9:5

Góly – Rosťa Norek 1x, Tom Matoušek 2x, Daniel Milko 3x, Lukáš Bláha 1x, Honza Samek 2x,

Zápasy ve skupině jsme herně zvládli se třemi vítězstvími a jednou porážkou. Ve skupině jsme skončili na druhém místě od prvního místa nás dělilo jen méně vstřelených branek. Ve čtyřech zápasech jsme dokázali vsítit 33 gólů a to stačilo na boj o třetí místo.

3 – 4 místo

FK Znojmo – 1 FC Viktoria Přerov II.  6:9

Góly – Rosťa Norek 1x, Tom Matoušek 5x,

V boji o třetí místo nám utekl začátek zápasu. I přes stíhací gólový závěr se nám již nepodařilo utkání zvrátit.

Kluci dnes bojovali snažili se, ale stačilo to jen na čtvrté místo. Velmi dobrý výkon předvedl na turnaji Daniel Milko a svým výkonem překvapil Honza Samek.

Na závěr bych chtěl poděkovat rodičům za podporu a fandění a všem našim hráčům za hezkou podívanou.

Milan Samek a Rosťa Norek