Mladší přípravka

Sestava: Roman Barták, Tamka Garajová, Kája Pitour, Pepa Navrkal, Váša Hroza, Eda Čech, Tobík Šmedek, Filda Malačka, Tobík Langer.

V Den boje za svobodu a demokracii se náš tým vydal do boje za vítězstvím v turnaji mladších přípravek ve sportovní hale Hostim, který pořádal TJ Sokol Blížkovice. Turnaje se účastnilo 6 týmů, kromě nás se představily ještě týmy z Dobšic,Višňové, Přímětic, Štítar a domácí Blížkovice.

Minipřípravka ročník 2016 a mladší první na halovém Mikulášském turnaji v Hodonicích

V neděli 4.12. se naše minipřípravka ročník 2016 a mladší zúčastnila Mikulášského halového turnaje v Hodonicích, který pořádal tým 1.SC Znojmo. Naši benjamínci změřili postupně síly s týmy 1.SC Znojmo modrá, 1.SC Znojmo bílá a Ivančice. Hrálo se systémem každý s každým počet hráčů 4 +1 na brány 3x2 a hráči měli k dispozici mantinely. Nehrálo se na body ale na počet vstřelených branek.

Sestava a hodnocení turnaje

Minipřípravka ročník 2016 ovládla halový turnaji v Hodonicích

V neděli 22.1. se naše minipřípravka ročník 2016 a mladší zúčastnila dalšího halového turnaje v Hodonicích, který pořádal tým 1.SC Znojmo. Naši benjamínci změřili postupně síly s týmy 1.SC Znojmo,  Zbrojovka Brno a Ivančice. Hrálo se systémem každý s každým 25 minut počet hráčů 4 +1 na brány 3x2 a hráči měli k dispozici mantinely. Nehrálo se na body ale na počet vstřelených branek.

Sestava a hodnocení turnaje