13. kolo TJ Tatran Bohunice - FK Znojmo ml.žáci 0:8

Góly: Nguyen 4, Železný 3, Shehata.

V sobotu 6. 11. 2021 jsme v rámci 13. kola krajské soutěže mladších žáků zajížděli do Brna na hřiště Bohunic.

Ludvík - Pilinszki, Brzobohatý, Železný, Nguyen, Beno, Sekula, Pham, Vyorálek, Ralenovský, Shehata, Kaidl, Maleček, Kubále.

Poslední podzimní kolo probíhalo stejně jak kola dvě předchozí. Hráli jsme v obrovské pohodě a utkání měli od začátku pod kontrolou. Pro tým je škoda, že skončila podzimní část, protože si každý zápas doslova užívali. Skóre posledních tří zápasů je 18:0. Ale více se mi začala líbit předvedená hra, ve které se postupně začali objevovat věci, které po klucích chceme na tréninku. Všem hráčům děkuji za jejich přístup a snahu na trénincích i v zápasech podzimní části.

V listopadu nadále trénujeme na umělce a již koncem listopadu nás čeká zahájení zimní ligy v Ivančicích na umělé trávě.

Leoš Ludvík