12. kolo FK Znojmo - TJ Tatran Rousínov 6:0

Góly: Nguyen 2, Beno, Pham, Varga, Železný.

V sobotu 30. 10. 2021 jsme se v rámci dalšího kola krajské soutěže mladších žáků střetli na domácím hřišti s celkem TJ Tatran Rousínov.

Sestava: Ludvík - Pilinszki, Brzobohatý, Železný, Nguyen, Beno, Sekula, Pham, Vyorálek, Varga, Kaidl, Maleček, Kubále.

Z naší strany povedené utkání. Vynikající nástup do zápasu a uklidnění na naše kopačky. Hned v 1. minutě zápasu jsme se dokázali střelecky prosadit a ve 3. minutě dalším gólem určit další směřování zápasu. Předvedli jsme spoustu pěkných kombinací po kraji hřiště s následnými přihrávkami před bránu, kde jsme ale několikrát až tak efektivní nebyli. Všichni hráči zaslouží pochvalu za přístup a výkon. Konec fotbalového podzimu nás zastihl v dobré formě a věřím, že ji přeneseme i do posledního soutěžního utkání do brněnských Bohunic, kam zajíždíme tuto sobotu.

Leoš Ludvík