3. kolo Tatran Šatov – FK Znojmo A 3:2 (2:2)

Sestava a hodnocení zápasu

Vaněk – Ostrý, Železný, Slabý, Dufek, Blažíček Veselý, Fryš, Procházka, - Németh, Tejkal,

Střídání: Lehocký, Benda, Kubále,

Hodnocení

Další výsledkově nepovedený zápas. Dnes však kluci předvedli bojovný a obětavý výkon, bohužel k zisku bodů to nestačilo. I přes rychlý inkasovaný gól jsme dokázali utkání otočit v náš prospěch po dvou hlavičkách a důrazu ve vápně. Velkou zásluhu na tom měl Dominik Vaněk, který za stavu 0:1 chytil pokutový kop a nastartoval nás k tomuto obratu. Bohužel vedení jsme do poločasu neudrželi a navíc na začátku druhé půle jsme domácí pustili do vedení.  Vše po velkých individuálních chybách. I přes to jsme měli v utkání nastřelé břevno a další velmi slibné příležitosti na gól. Bohužel jsme nebyli v koncovce efektivní  a když jsme pak v 90 minutě neproměnili ani pokutový kop nemohli jsme reálně myslet na bodový zisk. Herně jsme zcela určitě nebyli horším týmem a předvedli jsme daleko lepší výkon, než v předchozích dvou kolech přesto jsme vyšli bodově na prázdno.