8. kolo TJ Višňové - FK Znojmo A 2:1 (0:1)

Góly: Németh,

Sestava a hodnocení zápasu

Vaněk – Fryš, Železný, Slabý, Lehocký, Dufek,Procházka, Blažíček, Lichevník,  - Vašíček, Németh,

Střídání: Pěnkava, Tejkal, Košíček,

Hodnocení

V prvním poločase jsme podali solidní výkon. Hráli jsme kombinačně a byli jsme lepším týmem. Bohužel už v 8 minutě musel pro zranění střídat Pavel Slabý. I přes tuto komplikaci hrála naše obrana spolehlivě. V 45 minutě jsme pak šli do zaslouženého vedení gólem Németha.  Ve druhém poločase nás domácí velmi dobře doráželi a nám se už v kombinaci tolik nedařilo jako první poločas. Často jsme míče nakopávali a to vyhovovalo více domácímu týmu který vsítil vyrovnávající branku.Utkání se následně zlomilo v samém závěru utkání. V 80 minutě jsme šli do vedení gólem Németha, ale bohužel gól nebyl uznám pro velmi těsný ofsajd. Naopak domácí v 85 minutě po rohovém kopu a důrazu ve vápně vsítili vítězný gól. Myslím, že jsme si dnes minimálně bod zasloužili, ale bohužel jsme opět vyšli bodově na prázdno a domácí tak byli šťastnějším týmem.

Milan Železný asistent trenéra