Sestava a hodnocení zápasu:

Vaněk – Košíček, Ostrý, Železný, Lehocký, Dufek, Fryš, Blažíček, Lichevník, - Procházka, Németh,

Střídání: Vašíček, Benda, Pěnkava,

Hodnocení

Před dnešním zápasem bych byl s bodem nespíš spokojen, ovšem z hlediska vývoje dnešního zápasu jsme velmi zklamaný že nemáme tři body. Po první půli jsme šli do kabin s jednobrankovým mankem kdy soupeř potrestal hraniční ofsajdovou situaci. Byla jediná šance domácího týmu v první půli. My jsme měli několik slibných šancí na skórování, ale bohužel naše šance skončili mimo branku. Domácí šli do kabin o jednoho hráče v poli méně. Ve druhé půli se nám povedlo v rozmezí 6 minut utkání otočit Petrem Železným na 2:1 (hlavou a pokutovým kopem). Soupeři byl vyloučen další hráč. Pojistku na tři body měl na kopačce Martin Procházka, ale bohužel svoji 100% šanci neproměnil a soupeř po centru a nedůrazu naší obrany následně vyrovnal. Přes územní převahu se nám už pak nepodařilo utkání otočit v náš prospěch. Zklamány jsem hlavně za výkon ve druhé půli, kdy jsme v přesilovce nedokázali přesně kombinovat a kazili jsme neskutečné množství balónů ve finální a před finální fázi. Hodně mě mrzí i inkasovaný gól domácích kteří hráli v 9 lidech.