FK Znojmo A – Nevšová 3:1 (1:0)

Góly – Németh, Šperl, Procházka,

Druhé přípravné utkání UT Nový Šaldorf

Sestava a hodnocení

Vaněk, - Procházka Marek, Železný, Ostrý, Dufek, - Lichevník, Slabý, Fryš, Lehocký, - Németh, Procházka Martin,

Náhradníci

Košíček, Šperl, Rytíř,

Hodnocení

Ve druhém přípravném utkání nás čekal tým Krajského přeboru Zlínského kraje. V tomto utkání jsme si vyzkoušeli hrát v obraném bloku a vyrážet k rychlým brejkům. Utkání se nám povedlo nejen výsledkově, ale i herně. Soupeř prokazoval svoji kvalitu měl i slibné šance které však nedokázal proměnit. Nám se naopak podařilo vsítit tři krásné branky. Měli jsme velmi dobrý pohyb, důraz v osobních soubojích a solidní kombinaci. Naopak nedařilo se nám lépe zužitkovat přečíslení do kterých jsme se dostávali.  I přes to že výsledky v přípravě nepřeceňujeme je to hlavně pro naše hráče  včetně 4 dorostenců dobrá motivace do další práce.

Milan Samek