21. kolo Troubsko – FK Znojmo A 2:1 (1:1)

Gól: Blažíček,

Sestava a hodnocení zápasu:

Vaněk – Lehocký, Železný, Slabý, Dufek, - Blažíček, Fryš, Ostrý, Lichevník, - Procházka, Vašíček,

Střídání:

Košíček, Procházka Marek, Rybníček,

Hodnocení

Na půdě prvního celku tabulky jsme dnes navázali na velmi dobrý výkon z minulého kola. Domácího favorita jsme hodně potrápili a byla jen škoda že jsme nebodovali. V první půli za velmi nepříznivého deštivého počasí jsme si dali hodně smolný vlastní gól, a to také byla jediná šance domácího celku na skórování. Jinak jsme soupeře v první půli do ničeho nepustili. Do poločasu se nám podařilo vyrovnat Blážou. Druhá půle byla hlavně o tom, kdo dá druhý gól. Ten jsme bohužel inkasovali hlavou po standartní situaci. Velká škoda. Mrzí mě, že jsme v závěrečném tlaku nedokázali vyrovnat. Kluci předvedli solidní výkon a domácí z toho byli značně nervózní, o čemž svědčí jejich 9 obdržených žlutých karet.

Milan Samek