26.kolo Rosice B – FK Znojmo A 6:0 (2:0)

Sestava a hodnocení utkání                    Foto z utkání

Vaněk – Pěnkava, Krontorád Marek, Slabý, Lehocký, - Polický, Blažíček, Procházka Martin, Krontorád Martin, – Fryš, Németh,

Střídání

Lelovský, Šperl, Samek Milan, Železný Milan,

Hodnocení

Z důvodu přeložení zápasu řídícím orgánem jsme měli problémy s nominací na dnešní utkání. Věděli jsme, že nás bude čekat velmi těžké utkání navíc když jsme těsně před zápasem viděli, jak domácí notně posílili několika hráči z MSFL. I přes šest obdržených gólu jsme předvedli do 60 minuty velmi sympatický výkon a vytvářeli jsme si i velmi slibné brankové příležitosti. Velká škoda že jsme za stavu 0:2 v 55 minutě nevyužili 100% šanci na snížení. Bohužel třetí gól v naší síti utkání rozhodl. V závěru utkání jsme ztratili koncentraci a v posledních 13 minutách inkasovali další tři góly.