logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

9.kolo FK Znojmo B - Chvalovice / Havraníky 3:1 (3:0)

Goly: Pěna(p.), Drda, Čáp.

Sestava a hodnocení utkání:

Vlček L.- Vecheta, Kostík, Kadla, Karlos- Rolňas, Kempa, Drda, Mesmik- Danďa, Pěna st.

Náhradníci: Čáp, Jeňa K, Gavoš, Dalda, Matěj, Hromada.

V prvním poločase jsme odvedli kvalitní výkon a vstřelili jsme tři branky. První Pěna z penalty, kterou zařídil Drda. Druhou vstřelil Drda osobně a třetí gól dal nestor našeho týmu Čáp (54 jařin). Toto vedení nás uspokojilo natolik, že jsme ve druhém poločase hodně, ale opravdu hodně polevili. Hosté byli naštěstí v koncovce slabí. V samém závěru zápasu došlo k události, která by se již nikdy neměla opakovat. Náš gólman Laďa již objednával na dálku rundu kořalek za vychytanou nulu. V té chvíli naše obrana ztratila koncentraci a soupeř nám vstřelil branku na 3:1. Celou situaci zachránil jako správný kapitán Karlos, který se rozhodl oslavit po zápase své 45. narozeniny. Takže runda nakonec proběhla a to nejedna. Každopádně tři body zůstaly doma a to je hlavní. V dalším kole zajíždíme na (letiště) do Olbramu. Tak uvidíme jak to zvládneme.

                               

                                                                                                                                               

Jirka Samek

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři