Góly: Dočekal, Vecheta, Poláček.

Sestava a komentář k utkání:

Kotáb - Pavelka, Kostík, Kalina, Vikturna - Kafka Jakub, Poláček, Klaška, Doválel - Kubále, Pěnkava.

Náhradníci: Vecheta, Pitour, Dočekal, Kafka Jan, Mossmer, Paul, Náprava.

První poločas skončil 0:0. Hosté si vytvořily více šancí jako my. Během sedmi minut druhé půlky jsme vstřelili dvě branky a vypadalo to s námi dobře. Bohužel zbytečná penalta dostala soupeře opět do hry. Gol na tři jedna nás měl uklidnit, ale nebylo tomu tak. Za tři minuty to bylo 3:2 a před naší brankou bylo horko. Podržel nás gólman a když bylo nejhůř zastoupil do na brankové čáře Drda. Nakonec jsme ubránili těsné vítězství 3:2 a mohli jsme tak v domácím prostředí oslavit titul a důstojně se tak rozloučit s Kodlikem, který tímto zápasem ukončil svoji fotbalovou kariéru.

Dnes jsme se na výhru opět hodně nadřeli. Na druhou stranu je potřeba říct, že vyhrávat zápasy, kdy se ti všechno daří není umění, ale vybojovat 3 body v utkání ve kterém ti to nejde, je daleko cennější.