23.kolo Přímětice B - FK Znojmo B 2:10 (1:3)

Góly - Rytíř 3x, Rolník 2x, Polický 2x, Lehocký, Németh, Pěnkava

Setava a hodnocení

Kotáb - Kafka, Pěnkava, Košíček, Horecký, Rolník, Mössmer, Németh, Polický, Vikturna, Procházka Marek, Lehocký, Balík, Rytíř,

Hodnocení :

S výsledkem i předvedenou hrou jsem spokojen. Ve venkovním zápasu jsme dali 10 gólů. Je to nejvyšší náš výsledek této sezóny. Vytváříme si hodně brankových příležitosti a střílíme pěkné góly. Jsem rád, že postupně se do týmu zabudovávají kluci z dorostu Tom Horecký, Mára Procházka a jsou součástí tohoto týmu. Dnes patřily ikdyž neskórovali k nejlepším hráčům našeho týmu. Svůj první hatrick v mužské kategorii vstřelil Odra Rytíř, po dvou brankách se trefili Petr Rolník, Patrik Polický a jeden gól dali Petr Németh, Tomáš Pěnkava a Vojtěch Lehocký. Zodpovědně hrála naše obrana v čele ze stoperskou dvojcí kapitánem Kubem Kafkem a Frantem Vikturnem. Další zápas sehrajeme na domácím hřišti v nědeli 10:15 proti týmu z Dyje. Určitě budeme chtít potvrdit tuto výhru z Přímětic.

Milan Železný