23.kolo FK Znojmo B - Dyje A  12:2 (4:0)

23.kolo FK Znojmo B - Dyje A 12:2 (4:0)

Góly - Németh 5x, Balík 3x, Rolník 2x, Horecký, Šperl,

Sestava a hodnocení

Kotáb - Kafka, Pěnkava, Horecký, Rolník, Mössmer, Németh, Polický, Vikturna, Procházka Marek, Benda, Balík, Rytíř,Poláček ml., Šperl, Kubále

Hodnocení :

Za poslední 2 zápasy jsme nastřílely 22 gólů, což je v této soutěži výjímečné a pro náš tým je to obraz toho co předvádíme v jarní sesóně za výkony. Je dobré, že i za rozhodnutého stavu v poločase když vedeme 4:0 kluci hrají pořád na plno a nic nevypouštejí. Zápas proti Dyjí jsme měli od začátku pod kontrolou a byla jenom otázka o kolik dneska vyhrajeme a kolik nastřílíme gólů. Dnes si rozšířil svůj střelecký účet Petr Németh, který nastřílel 5 gólů. Hatrickem se prezentoval Marek Balík. Dvě branky vstřelil zkušený Petr Rolník a po jedné brance dali Michal Šperl a dorostenec Tomáš Horecký. Další zápas nás čeká těžké utkání proti Dyjákovicím, kteří jsou suverénně na prvním místě tabulky. Utkání se hraje sobota v 17:00 v Dyjakovicích a budeme se snažit předvést dobrý výkon a jakýkoliv bodový zisk je pro nás úspěch.

Milan Železný