13.kolo FC Moravský Krumlov - FK Znojmo st.žáci  0:3 (0:1)

13.kolo FC Moravský Krumlov - FK Znojmo st.žáci 0:3 (0:1)

Góly: Nguyen, Skopal, Mrázek

V sobotu 29. 10. 2022 jsme zajížděli do Moravského Krumlova k předposledním kolu podzimní části krajské soutěže starších žáků.

Ludvík - Sekula, Brázda, Mrázek, Skopal, Varga, Beno, Nguyen Tomáš, Lelovský, Dan Pham, Plaček, Pilinszki P., Pilinszki M., Kubále.

Dnešní soupeř se nachází na posledním místě tabulky, tak jsme dnes chtěli vyhrát. Varovali jsme kluky před podceněním soupeře. Od prvních minut jsme soupeře zatlačili na vlastní půli a snažili se vstřelit rychlou branku. To se nám bohužel nepodařilo a to i přesto, že šancí na vstřelení branky jsme si několik vytvořili. Klid do poločasové přestávky přinesla až akce ze 33. minuty, kdy Dominik zatáhl po levé straně míč a přesnou přihrávkou našel před bránou Tomáše, který vystřelil poločasové vedení. Hned na začátku 2. půle se prosadil střelou na přední tyč Adam a o 2 minuty upravil skóre na 3:0 Dominik. Skóre zápasu se již nezměnilo a to i díky tomu, že jsme přestali více kombinovat a spoustu akcí řešili individuálně.

Dnešní zápas byl posledním pro Tomáše Nguyena, který se bohužel pro nás stěhuje do moravskoslezského kraje.

Všichni mu přejeme hodně štěstí a ať se mu daří v jeho další fotbalové kariéře, která již bude v jiném klubu.