Hodnocení "A" mužstva podzim 2009

13 zápasů 8 vítězství 2 remízy 3 prohry skore 38:17 26 bodů 2.místo

doma  4  1  1   21:6  13b

venku 4  1  2  17:11 13b

hráči,kteří v létě přišli,bratři Železní, Kapitán a Rolník přinesli do mužstva něco nového a hlavně potřebnou konkurenci.Musím však určitě pochválit ostatní,jak se dokázali vypořádat s tím,že
neměli místo v sestavě jisté.Takhle by to mělo vypadat a jsem zato rád,protože to nebývá samozřejmostí ani ve vyšších soutěžích.Pevně věřím,že tomu tak bude i v jarní části sezo'ny.Navíc se rapidně změnila disciplína.Je vidět,že konkurence zabrala a nikdo nechtěl z mužstva vypadnout na delší dobu. Jediným,ale zato velkým zklamáním byl pro mě přístup brankáře Minaříka, který během podzimu v našem týmu skončil.Zůstali nám tak pouze dva brankáři. V jednom zápase za béčko tak musel do branky hráč.Toto musíme vyřešit.Ale sehnat dnes tak kvalitního brankáře je problém.Snad se nám to brzy podaří.Doufám,že na jaře budeme pokračovat v takových výkonech i nadále a svoji pozici uhájíme,nebo i vylepšíme!Naši fanoušci si to určitě zaslouží.

Zimní příprava začne začátkem ledna a bude probíhat domácích podmínkách.Všechny přípravné zápasy sehrajeme na umělé trávě v Jevišovicích.

Na podzim nastoupili:
13-Černý,Kalina,Železný M.,Železný P.,Štáva,Rolník,Kapitán
12-Polášek,Urválek,Kubále
11-Kubošný
10-Ostrý,Tkadlec
9-Veselý
7-Samek
5-Doválel
1-Minařík,Grec,Kir

Střelci:12-Kapitán,8-Rolník,6-Kubále,4-Kalina,Černý,2-Štˇáva,1-Urválek,Železný P.
Tomáš  Pěnkava