logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

15 kolo Micmanice - IE Znojmo B 6-4

Micmanice - IE Znojmo B  6-4 (2-2)Micmanice-IE-B-20062010

Gól - Vyorálek 2x, Holzbauer, Jakub.

Sestava: Klaška - Pavlů, Holzbauer, Benda, Náprava - Samek Jiří, Jakub, Pojer Miloš, Kir - Vyorálek, Krčál (9 - Burša)


Do Micmanic odjelo béčko doplněné hráči, kteří na podzim vstoupí do okresních soutěží znojemska jako "C" tým Inzert Expres Znojmo. Nutno podotknout, že někteří byli do značné míry ještě ovlivněni sobotními velkolepými slavnostni postupu, které celý den probíhaly na Oblekovickém hřišti. Na tuto skutečnost jsme také domácí upozornili.
Nečekaně se však po několika minutách náš tým ujal vedení rychlým brejkem a přesným zakončení Robina Vyorálka - 0:1. Domácí se však nečekaně nevzdali a srovnali na 1:1. Bohužel pro náš tým se hned v úvodu zranil náš dnešní útočník Petr Krčál a tak na hřiště musel nastoupit náš jediný střídající hráč - Vlasta Burša. Už ani nevím, kdy k tomu došlo, ale stalo se, že jsme se opět dostali nekompromisní střelou Václava Holzbauera do vedení - 1:2. Domácí ani tentokrát nesložili zbraně a do poločasu se jim bohužel podařilo vyrovnat.
Po bouřlivé debatě v kabině a výměně názorů (ani jedno nebylo k zápasu) jsme do druhé půle nastoupili s noblesou a opět se ujali vedení - 2:3. Tentokrát se trefil Lukáš Jakub. Domácím to ale nestačilo a znovu srovnali. Bohužel však přidali další tři branky a to nejen proto, že se zranil náš stoper a hráli jsme tak v deseti, ale snad i proto, že již vyprchala veškerá energie ze sobotních oslav. Nám se ještě podařilo snížit Robinem Vyorálkem na konečných 6:4.
Závěrem je třeba konstatovat, že mužstvo podalo zodpovědný výkon a to především k množství tekutin i jiných pochutin, které v sobotu všichni zkonzumovali.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři