17.kolo FK Znojmo B dorost- Jaroslavic/Micmanice 5:1 (2:1)

Góly – Wrana, Krejčí P., Železný M., Balík, Krejčí M.,

Sestava : Fiala-Trochta,Servit E.,Hega,Železný,Bohdálek,Škubal,Procházka,Částek,Wrana,Krejčí P.
Náhradníci : Vopravil,Říháček,Krejčí M.,Balík,Pospíchal.

Rekl po utkání trenér : Železný Milan

Náš B tým předvedl proti Jaroslavicím dobrý výkon. Bylo vidět, že všichni co dnes byli v nominaci na tento zápas to odehráli s velkým nasazením. I když někteří toho měli plné zuby ale i přes to vydrželi na hřišti co nejdéle, jak to šlo a udělali pro vítězství maximum. První poločas jsme vyhráli 2:1 po brankách Michala Wrany a Peťe Krejčího. Druhý poločas jsme trochu prostřídali sestavu, ale na výkonu to nebylo znát, kluci pořád pokračovali ve velkém teplu. Myslím si, že rozhodující moment zápasu byl když úplně sám před naším brankařem se objevil hostující útočník, ale Ondra Fiala mu tuto stoprocentní šanci chytl. Na 3:1 další náš gól přidal umístěnou střelou Milan Železný a to hosty položilo. Další dva góly dali Marek Balík a Michal Krejčí pěknými střelami. Výsledek jsme si s přehledem pohlídali. Dnes bych vyzvedl výkony Ondry Trochty, Milana Železného, Matěje Hegy a našeho kapitána Oty Škubala. Zbytek sestavy jsou kluci, kteří jsou v kádru A dorostu a všichni si plnili to co jsem po nich vyžadoval. Jen tak dále.