logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

10.kolo Božice - FK Znojmo dorost B 2: 3 (0:2)

Gól- Balík 2x, Procházka,

Sestava a hodnocení utkání

Fiala-Trochta,Rehberger T.,Lehocký,Železný,Balík,Škubal,Pospíchal,Říháček,Wrana,Procházka.
Náhradníci : Servit Š.,Vopravil,Přepechal,Peřinka

Řekl po utkaní trenér : Jaroslav Pavlíček

Dnes nám jenom výhra zaručovala před posledním kole se dostat ještě na třetí místo v tabulce. Začátek zápasu a hlavně celý první poločas jsme byli lepším týmem a zaslouženě jsme šli do kabin s náskokem 2:0. Góly vstřelili Marek Balík a Rosťa Procházka. Do druhého poločasu jsme nastoupili jako vyměněni, hráli jsme ustrašeně, začali jsme se bát o výsledek a nakonec jsme šťastně tento zápas vyhráli těsně o jednu branku. Hosté měli posledních 15 minut drtící tlak a naštěstí gol nevstřelili. Poslední naší branku přidal Marek Balík, který dnes společně s Otou Škubalem patřil mezi nejlepší naše hráče. Dobry zápas odehrál jestě v obraně Tomáš Rehberher a v útoku Rosťa Procházka. Jsme spokojeni, že náš mladý tým dokáže hrát o dost ze staršíma klukama vyrovnané souboje a dokonce je dokáže vyhrát. Konečné třetí nebo čtvrté místo je pro naše mužstvo velký úspěch. Jsme rádi, že mezi A dorostem a B dorostem to funguje jak má, kluci jsou mezi sebou dobrá parta a je to vidět jak na trénincích tak i v zápasech.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři