10.kolo FK Znojmo st.žáci - Kohoutovice B 2 : 3 (1:1)

Desáté kolo Krajské soutěže starších žáků jsme odehráli v sobotu 22.10.2016 na domácím hřišti proti soupeři z Kohoutovic.

Góly : Koňařík  18' , Lustig  38'   -  Jakubů  24' , Faitz  47' , Ondráček  63' .

Dušek - Svitok - Herman - Ondra - Nguyen M. - Ondruš - Koňařík - Maša - Lustig - Čopf - Kolařík - Pintera - Svoboda - Peřinka - Auer - Vystrčil - Zezula - Kučma .

Žluté karty : Ondra  28' , Ondruš  41' , Peřinka 57'     -   Ondráček 53' , Mládek 70' .

Řekli po utkání : Ondra Daniel a Železný Petr.

Toto utkání byla jedna velká katastrofa,bylo to z naší strany nejhůře odehrané utkání z podzimní části  Krajské soutěže starších žáků. I když výsledek není jednoznačný,že by byl soupeř výrazně lepší tak nemůžeme říci ,že jsme z naší hrou v tomto utkání spokojeni.

Plán týdne :  trénink    úterý  a  pátek  v 15:45 hod.

Mistrovské utkání v sobotu 29.10.2016  Sparta Brno ,B,  -  FK Znojmo   začátek utkání v 10:30 hod. sraz na hřišti v Oblekovicích v 7:00 hod.