20.kolo FK Znojmo st.žáci - Bohunice 3:1 (2:0)

Gól- Čopf 2x, Koňařík,

Prycl Dušek Nguyen Servít Ondra Vystrčil Škubal Ondruš Čopf Svitok Koňařík Veselý Herman Pintera Auer Fukal

Hodnoceni utkání

Dnešní zápas k nám zajížděl favorit z Bohunic ,který měl za celou sezónu jen jednu prohru.Kluci dnes plnili pokyny jaké jsme jim v kabině řekli a hlavně si ten zápas úžasně užili.Šlo na nich od začátku vidět,že dnes se chtějí o výsledek porvat.Teď už ale k zápasu.Začátek byl úžasný.Hned v páté minutě jsme měli 2 vyloženě šance,ale trestuhodně jsme je zahodili.Věděli jsem , že proti takovému soupeři musíme z každé šance dát gól.První gól padl po krásné akci , když Koňařík zatáhl balón do vápna a krásně našel volného Jardu Čopfa, který byl úplně sám před brankářem a na dvakrát dorazil míč do branky. Druhá branka padla po samostatném nájezdu Dominika Koňaříka z boku a levou nohou překonal brankáře.Poločas jsme vedli 2:0 zaslouženě.V druhé půli už v sedmé minutě dostali branku z penalty na 2:1,ale kluky to nepoložilo a makali dál,a v 68 minutě vybojoval už skoro strácený balón Jarda Čopf ,udělal kličku stoperovi a šel sám na gólmana a parádně ho přeloboval na 3:1.Kluci měli velkou radost z vítězství a řádně si ho užili.Dnes musím vyzdvihnout jedno jméno a to je Martin Nguyen ,který měl nejlepšího hráče a střelce soutěže ,a parádně ho uhlidal. Jen tak dál kluci.