22.kolo FK Znojmo starší žáci - Sparta Brno B 4:2 (2:0)

Góly – Koňařík 2, Škubal, Lustig,

Dušek Kučma Servit Vystrčil Ondra Ondruš Texlová Fukal Peřinka Lustig Koňařík Kolařík Herman Pintera Auer Škubal Svitok

Hodnocení:V sobotu k nám zajížděl soupeř,který byl v tabulce na druhém místě.Začátek zápasu byl z naší strany trochu vlažný,ale neudělali jsme žádnou chybu.Za to soupeř udělal velkou chybu,když stoper dával malou domů gólmanovi ,který si chtěl balón zpracovat,ale asi podcenil situaci ,protože mu podjel pod nohou a osamocený náš hráč Koňařík tak měl lehkou úlohu dopravit balón do prázdné brány.Sparta hrála dobře hlavně ve středu pole,ale kluci dobré dostupnosti a v prvním poločase je k ničemu nepustili.Druhy gól padl ve 33 minutě po krásné akci z levé strany,když na konci této akce byl opět Dominik Koňařík a krásně umístil střelu z 15 metrů od tyčky do brány stav 2:0 a tak skončil poločas.Do 2 poločasu Sparta na nás vletěla a po 4 minutách jsme hned inkasovalo branku.Myslel jsem si ,že to kluci nezvládnou ,ale opak byl pravdou.Hned za 3 minuty šel sám Škubal na bránu a proměnil podél gólmana na 3:1.A 2 minuty na to jsme znovu udeřili,když Lustig Adam umístil střelu k tyči na 4:1.Šance se střídali na obou stranách.Hra měla dobrou kvalitu.Hoste už jenom snížili v 60 minutě na konečných 4:2.Kluky a jednu naší holku musím dnes pochválit ,protože makali celý zápas a přerušovali hodně akci ve středu pole a tím nepouštěli Spartu do zakončení.