3.kolo FK Znojmo mladší žáci - Šlapanice 5-0 (2-0)

Góly: Veselý 2,Bernát 2,Schwarz

V sobotu 3.9.2016 odehráli mladší žáci další zápas krajské soutěže ,tentokrát na domácím hřišti s týmem Šlapanic.

Kulík,Balada, Bernát,Dvořák, Veselý, Lichevník, Mareček, Zálešák, Procházka, Šimek, Schwarz, Zezula, Gazcio, Prycl Filip.

V tomto zápase jsme narazily na podstatně větší soupeře,než jsme byli my.Hned v úvodu zápasu bylo vidět  kdo bude na hřišti dnes vládnout.Soupeřům jsme naši hrou pěkně motali hlavy.Hráči předváděli krásný kombinační fotbal s ještě hezčími góly.V prvním poločase se jako první trefil Martin Veselý a otevřel tak naši gólovou střelnici.Hezký gól přidal ještě Maty Bernát a první poločas skončil 2 : 0.Do druhého poločasu jsme nastoupily  s ještě větší chutí do hry a bylo na co se dívat.Dalším gólem přispěl Lukáš Schwarz ,po krásné přihrávce od Roberta Šimka,který dnes předváděl neuvěřitelné akce.Soupeřům jsme nedávali žádnou šanci.Do konce druhého poločasu přidali ještě po jednom gólu opět Martin Veselý a Maty Bernát. Zápas nakonec skončil 5 : 0.Tento zápas všichni odmakali na výbornou.Výborně dnes hrál i náš kapitán Marek Procházka a samozřejmě v brance si udržel nulové konto i náš brankář Kulička.Všichni hráči si zaslouží pochvalu za dnešní skvělý výkon.Rodičům " Fanouškům" děkujeme za fandění po celou dobu zápasu.

Trenéři Michal Sobota,Pavel Kučma,vedoucí týmu Jiřina Veselá .