6.kolo FK Znojmo ml.žáci :  FC DOSTA Bystrc  11:2  ( 5:0)

6.kolo FK Znojmo ml.žáci : FC DOSTA Bystrc 11:2 ( 5:0)

Góly:  Veselý 2,Šimek,Bernát,Šereda 3,Lichevník 2,Procházka,Balada

Dne 24.9.2016 se odehrálo další krajské kolo mladších žáků.Tentokrát jsme zajížděli na hřiště do Bystrce.

Prycl Martin, Rybníček Vítek, Zálešák , Lichevník,Veselý, Šimek, Šereda, Mareček, Balada, Procházka, Schwarz, Dvořák, Prycl Filip, Bernát, Gazcio.

Hodnocení:

Dnešní zápas se klukům velice povedl. Hned od začátku si kluci drželi své pozice a začali předvádět velice pěkné akce.Jako první se trefil Martin Veselý.Další krásně sehranou akci předvedli Šereda-Veselý-Šimek,kdy poslední jmenovaný dal krásný gól.Do prvního poločasu padli ještě další tři góly a první poločas skončil  5:0.Do druhého poločasu jsme nastoupily se stejnou chutí.Dvakrát skóroval Tadeáš Lichevník,kterému se dnes dobře dařilo.Krásným padáčkem přes brankáře skóroval Marek Procházka,který vyrazil z obrany až k bráně.Dnes se také trefil do brány náš " Baladíček".Výborně dnes zahrál i David Šereda ,který dal dnes svůj hatrick. Pochválit musíme i našeho kapitána Filipa Prycla a samozřejmě i oba naše brankáře. Dnešní zápas byl  výborně a poctivě odehraný.Střelecky se prosadila polovina týmu,což nás velice těší. Krásnou atmosféru nám dělali rodiče a starší žáci na tribuně a zaslouženě hráče odměnily potleskem. Je vidět že hráči hrají s chutí a že se zápas od zápasu zlepšují.Také nás přišel podpořit náš zraněný brankář Radim Kulík a to nás velice potěšilo .

Děkujeme rodičům za podporu a odvoz hráčů!!!!!

Trenéři Pavel Kučma,Michal Sobota,vedoucí týmu Jiřina Veselá.