9.kolo FK Znojmo mladší žáci : TJ Tatran Bohunice 4:0 (2:0)

Góly: Veselý,Gazcio,Zálešák,Bernát

V sobotu 15.10.2016 se odehrálo další kolo mladších žáků v krajské soutěži.Tentokrát jsme zajížděli na hřiště TJ TATRAN BOHUNICE.

Kulík, Rybníček, Balada, Procházka, Lichevník, Dvořák, Zezula ,Šimek, Gazcio, Veselý, Zálešák, Bernát.

V tomto zápase se nám vůbec nedařilo,dávat si pěkné přihrávky.Hra byla neuspořádaná ,hráči se na hřišti dlouho hledali,než se nám podařilo vstřelit první gól.Poté se hra trochu zlepšila.Po faulu ,kopali spoluhráči penaltu ,kterou výborně vychytal Vítek Rybníček.První poločas skončil 2:0.V druhém poločase jsme si vytvořily o něco více akcí než v prvním poločase,ale chybělo nám přesné zakončení.I když jsme vstřelily další dvě branky,nebyli jsme to na hřišti vůbec my.V tomto zápase se kluci celkem dost trápily,ale nakonec i tak zvítězily 4:0. Do příštího zápasu  se musíme více soustředit na přihrávky a na hru celkově.

Rodičům děkujeme za podporu a za odvoz hráčů na zápas.

Trenéři Michal Sobota,Pavel Kučma,vedoucí týmu Jiřina Veselá.