19.kolo Svratka Brno B - FK Znojmo ml.žáci 9:0 (5:0)

V sobotu se odehrálo další kolo krajské soutěže. Tentokrát nás čekal nejtěžší soupeř a lídr tabulky Svratka Brno.

Kulík,Rybníček-Gazcio,Mareček,Procházka,Lichevník,Šereda,Šimek,Veselý,Bernát,Dvořák.

Už před zápasem jsme mluvili o tom že dnes to bude nejtěžší soupeř a abychom přistupovali ke hře zodpovědně a poctivě.Hned v úvodu zápasu byl vidět rozdíl mezi námi a soupeřem.Naše hra a přistupování k hráčům bylo pomalé a přihrávky nepřesné.Naopak Svratka byla vždy o krok před námi.Někteří naši hráči na hřišti vůbec neběhali, ba naopak spíše jen chodili. Jak pořád opakujeme fotbal je o běhání,což dnes u nás vidět nebylo.Hráči se báli jít do souboje o míč a toho soupeři využívali.Opět se ukázali naše nedostatky ve fyzičce a nezodpovědný přístup některých hráčů.Pochválit dnes můžeme za bojovnost a snahu Martina Veselého,Davida Šeredu a Roberta Šimka a Honzu Marečka.Dnes jsme předvedli nejslabší výkon za poslední zápasy.Doufáme že do příštího zápasu se budeme lépe soustředit a dáme do něj více fotbalových sil.

Martina Veselého navíc chválíme za výkon v týmu starších žáků za které hrál ještě po tomto zápase.

Trenéři: Kučma Pavel,Balada David,vedoucí týmu Jiřina Veselá.