2.kolo FK Znojmo oranž. ml.žáci – 1.SC Znojmo 6-0 (5-0)

Góly: Zezula,Phan,Šereda 2,Veselý,Texlová.

V neděli 11.9.2016 odehráli svůj druhý zápas mladší žáci na domácím hřišti proti celku 1.SC ZNOJMO.

Prycl,Rytíř,Vojtěch,Hellinger,Phan,Texlová,Gazcio,Janda,Ráb,Ryšavý,Šereda,Balada,Veselý,Šimek,Zezula.

V  tomto zápase jsme byli lepším týmem než soupeři.Byli vidět pěkné gólové akce,ale i některé neproměněné šance.V prvním poločase jsme soupeřům nasázeli  celkem 5 branek.Ve druhém poločase se soupeři vzchopily a my naopak přestali přesně nahrávat,pouštěli jsme soupeře před naši bránu a dělali zbytečné chyby.I když soupeř nám branku nedal.Výborně zachytal Martin Prycl.Do konce druhého poločasu padl jen jeden gól,který dala Nela Texlová.Ta dnes předvedla,pěkný výkon.Nakonec jsme zvítězily 6:0.Na trénincích musíme zapracovat na přihrávkách a hlavně na fyzičce,která některým hráčům chybí.