8.kolo FK Znojmo ml.žáci oranžová -1. SC Znojmo 8:0 (4:0)

V neděli 16.10.2016 odehráli také svůj další zápas mladší žáci v okresní soutěži.Tentokrát jsme hráli s týmem SC ZNOJMO na jejich hřišti.

Prycl,Ryšavý,Gazcio,Texlová,Pham,Col,Šereda,Ráb,Janda,Veselý,Vojtěch,Hellinger,Rytíř.

Góly: Šereda 2,Veselý 3,Rytíř,Janda 2.

V dnešním zápase  se hráčům dařilo velice dobře.Vytvářeli jsme si pěkné gólové akce zakončené góly.Výborně se dařilo Martinovi Veselému, který dal dnes hatrick, společně s Davidem Šeredou byli nejlepšími hráči na hřišti.Dnes nás překvapil i výkon Lukáše Jandy,který dal dva pěkné góly.Dnes si zaslouží pochvalu i Ondra Rytíř,který dnes držel skvěle obranu.Výborně zachytali i brankáři.Dvě branky měl šanci vstřelit i Michal Ráb,ale nepodařilo se mu to.Gólových šancí bylo mnoho ale v zakončení chyběla bojovnost a pohotovost před bránou.Rodičům děkujeme za fandění.

Trenér Pavel Kučma,vedoucí týmu Jiřina Veselá.